APARTAMENT Hel

Realizacja w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Pokazowy apartament pokazany w Galerii zdjęć, został wykonany w bardzo surowym stylu. Apartamenty wciąż dostępne, w nieprawdopodobnie atrakcyjnych cenach ( informacja pod telefonem: 606 259 042 ).

Budynki zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół i z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, dlatego też zastosowano materiały wykończeniowe najwyższej jakości. W każdym z budynków powstaną 4 apartamenty, w tym dwa jednopoziomowe, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu oraz dwa dwupoziomowe z balkonami i tarasami.

 

Powierzchnie apartamentów kształtują się od 47,88 m² do 74,59 m². Dla każdego z apartamentów przewidziano miejsce parkingowe.

Klatki schodowe będą pokryte na ścianach tynkiem wewnętrznym, a podłogi gresem. Apartamenty oddane zostaną w stanie deweloperskim. Okna będą wykonane z drewna w kolorze drewna naturalnego i wyposażone w szyby dźwiękoszczelne o wysokim współczynniku przenikalności światła widzianego, niskim dla promieni UV i podczerwieni, a parapety z kamienia naturalnego. W projekcie przewidziano antywłamaniowe drzwi wejściowe do apartamentów. 

Inne realizacje

PUB Chojnice

APARTAMENT Gdynia