MARBURG - Children's

Drugi katalog niemieckiego kreatora mody Haralda Glööckler’a. Po sukcesie pierwszej kolekcji tapet ukazał się katalog tapet dla dzieci. Glööckler ujął w tych tapetach swoje motto: „każda dziewczyn(k)a jest księżniczką”. Spotkamy tu mruczące białe koty, żaby w koronach, czekoladowe kulki, króliki, ptaki w koronach i w koralach, a nawet wieżę Eiffla. Są tutaj tez wzory z metalizowanych serduszek, kolorowych rombów, fantazyjnych arabesek i kropek.

Kolorystyka utrzymana w świeżych pastelowych kolorach, przywodzących na myśl smaki lata takie jak: marakuja, melon, malina, grapefruit.

W kolekcji znajdują się też przygotowane z wielką starannością o szczegóły panele ukazujące główne motywy. Można też dobrać specjalnie stworzoną sztukaterię, m.in. charakterystyczne dla Glööckler’a korony. Ciekawym elementem jest też tapeta, po której można pisać kredą. Jest to doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które pragną rozwijać swoje artystyczne zdolności, a świeżo wytapetowane  ściany wydają się im doskonałym nośnikiem twórczości – tu mogą rysować bezkarnie.